En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

 Adisyon Basımı

 Adisyon Basımı

Adisyon Ve Basımı

Hizmet veren işletme ve kurumlarda, verilen hizmetin ve malzemenin, çeşidi ve adedinin yazıldığı, defter şeklinde belgelere adisyon denir. Gece kulübü, restoran, kafeterya, gazino, meyhane, barlar, pastaneler kısaca işletme hesabına göre defter tutan her işletme bu belgeleri kullanmak zorundadır. İşletmelerde masaya yapılan servislerde bu belge kullanılmaktadır, self servis hizmet veren işletmeler kullanmak zorunda değildir. Üstten tutkallı, yandan tutkallı, numaratörlü, numaratörsüz, perforajlı olarak cilt şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Resmi olan belgelerde maliye logosu bulunmak zorundadır.

 

 Adisyon Üzerinde Olması Gereken Bilgiler

Vergi dairesi adı, vergi sicil numarası, mükellef adı, ticaret ünvanı, adisyon düzenleme tarihi, sıra ve seri numarası, hizmet veya malzemenin cinsi ve adedi, basılan matbaaya ait bilgiler, üzerinde olması gereken bilgilerdir. Düzenlenmesi ise, müşterinin siparişi alınırken, isteğine ve adedine göre düzenlenir ve masaya bırakılır. Tekrar başka bir siparişi olduğu takdirde, masada bulunan hesap belgesinin üzerine ekleme yapılır. İki örnek olur, birisi müşteride masada kalır, biri işletmede sipariş alan kişide kalır. Müşterinin tükettiği, neyi ne kadar yiyip içtiği yazan bir belgedir adisyon. Buna göre belge üzerinde yazan bilgilere göre hesap ödenmektedir.

 

 Adisyon Basımı

Yıllardır matbaa ve tasarım konusunda uzman çalışanlarımız ve bu konuda hizmet veren tecrübeli firmamıza, adisyon basımı için firma bilgilerinizi ve varsa firma logonuzu göndermeniz yeterli olacaktır. Firmanıza uygun tasarımı düzenleyip, sizlere sunmaktayız. Siz de firma olarak, tasarımı beğenip, onaylarsanız, hem fikir olup karar verdiğimiz en uygun tasarım, sizler için basım aşamasına geçirilmiş olur. Talep ettiğiniz takdirde, daha önce basılan örnek ve çeşitlerimizi sizlere fikir olması bakımından gönderebiliriz. Talep ettiğiniz ölçülerde, kendinden karbonlu kağıtlara adisyon basımı yapılmaktadır.

 

Çeşitlerine, baskı için gereken hamur kağıt cinsine göre fiyatlarımız değişmektedir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, her konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada yer almaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlarla, siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermek için buradayız. Kaliteli, hızlı iş teslimi, uygun fiyat garantisiyle, adisyon basımı işiniz için bizimle iletişime geçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

16 Mayıs 2018
716 kez görüntülendi