En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

Beylikdüzü Matbaa

Beylikdüzü Matbaa

Beylikdüzü Matbaa

 

Teknolojinin geliştiği bu dönemlerde, görsel kaynaklara nazaran yazılı ve basılı kaynaklar daha çök ilgi görmektedir. Bu ilginin nedeni sözlerin unutulması ve yazıların akılda kalıcı olmasıdır. Genel olarak matbaacılık sektörü de bu nedenle bir hayli ilerleme kat etmektedir. Bu ilerleme teknolojik aletler vasıtası ile gerçekleştirilmektedir. Üstün bir ayrıcalık sunan matbaa makineleri, tek tık ile binlerce sayfa ilan, afiş, dergi, gazete gibi ürünlerin üretilmesini sağlamaktadır. Matbaacılık sektöründe üstün hizmetler veren Beylikdüzü matbaa, herhangi bir ihtiyaçta profesyonel ekibi ile hazır beklemektedir. Matbaacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Beylikdüzü matbaa, ihtiyaç durumunda bir telefon uzaktadır. Basım işlemleri çok kısa gibi bir sürede tamamlanmaktadır.

 

Çalışma Tarzımız Nedir?

 

İlk olarak basım işleminin yapılması istendiği zaman, uzman grafikerlere bilgilendirme yapılmaktadır. Yapılması istenen proje, grafikerlerin çalışma masasına gönderilip, son güncel uygulamalar vasıtası ile gerçekleştirilmektedir. İstenilen çalışmayı grafikerlere anlatarak, işlemler gerçekleştirilir ve basım işlemi sırasına konulur. Basım makineleri son derece teknolojik ve yurt dışı kaynaklıdır. Yaklaşık 1000 adet basımı, otuz dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirmektedir. Bunun nedeni makinelerin devamlı kontrol edilmesi ve sorunsuz çalışmasıdır. Müşterilere genel olarak verilen süre 2 iş günüdür. Bu süre zarfında Beylikdüzü matbaa, projeleri basar ve paketler. Müşterilere gerekli bilgilendirmeler telefon vasıtası ile yapılır ve teslim edilir. Çalışmalarımız toplum tarafından sıkça övülmektedir ve bahsedilmektedir.

 

Kadromuz Ve Tekniklerimiz

 

Yıllardan beri kendini geliştirmekte olan kuruluşumuz, ilk olarak bu işe küçük bir dükkan olarak başlamıştır. Ardından kendine devamlı yenilikler katmıştır ve bugünlere ulaşmıştır. Matbaa konusunda teknolojiyi takip edip, Türkiye çapında tanınan bir kuruluş olmuştur. Bunun nedeni verilmiş olunan hizmet ve garantidir. Bu işin okullarını okuyan ve uzmanlık derecesine gelen grafikerlerimiz ile her gün daha fazla yol kat etmekteyiz. Bunun yanı sıra paketlemede çalışan ve makinelerin başında duran çalışanlarımız, güler yüzleriyle müşterilerin olumlu geri bildirimler vermesine sebep olmaktadır. Çalışmalarımız için herkesten farklı ve güncel teknikler sergilemekteyiz. Matbaa alanında zirve olan kuruluşumuza ulaşmak için ilgili telefon numaralarından ulaşıp, bilgi, soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

14 Mayıs 2017
1.425 kez görüntülendi