En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

İkitelli Matbaa

İkitelli Matbaa

İkitelli matbaa olarak 2010 yılından itibaren halkın hizmetine açılmış bulunmaktayız. Bizler ikitelli matbaa olarak kağıt, fatura, irsaliye, katalog, dergi, kartvizit, kart basımı, bardak, bardakaltlığı, kaşe gibi matbaa hizmetlerimizin yanı sıra reklam ve tabela ürünlerinde de hizmet vermekteyiz. Reklam ve tasarımınızı en iyi şekilde sergilemenizi sağlayacak mükemmel bir matbaa hizmeti sunmaktayız. Sadece 2010’dan itibaren hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Bizler ikitelli matbaa olarak bu kadar kısa sürede çok fazla yol almış bulunmaktayız.

 

Teknolojiyi son derece yakından takip ettiğimiz için matbaa hizmetlerimiz oldukça hızlı ve güven verici noktadadır. İkitelli matbaa olarak müşteri memnuniyetini üst düzey önemsemekteyiz. Üstelik hizmetlerimiz internet üzerinden online olarak da gerçekleşmektedir. Profesyonel matbaacılık sistemiyle ikitelli matbaa sayesinde tanışacak ve hedef kitlesine ulaşmanın gururunu yaşayacaksınız.

 

HANGİ ALANLARDA MATBAA HİZMETİ VERMEKTEYİZ?

Matbaa hizmeti verdiğimiz belli başlı ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunlar: kurumsal kimlik, katalog, kartvizit, el ilanı, broşür, fatura ve tahsilat makbuzu, magnet, afiş, poster, etiket, acil kaşe, zarf, küp bloknot, ajanda, kutu, takvim, kağıt ve naylon poşet, ruhsat kabı, oto kokusu, oto paspas, davetiye gibi matbaa ürünleriyle kaliteli şekilde hizmet sunarak kurumunuzun reklamını en iyi itibar ile yapmaktadır.

 

İKİTELLİ’DE HANGİ BÖLGELER HİZMET ALANIMIZDA?

Hizmet verdiğimiz belli başlı bölgeler ve daimi şirketler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

-Keresteciler Sanayi Sitesi

-Demirciler Sanayi Sitesi

-Masko Mobilyacılar Kenti

-Aykosan

-Aymakop

-Dolapdere Sanayi Sitesi

-Metal İş Sanayi Sitesi

-Marmara Sanayi Sitesi

-İstoç

-Giyimkent

-Trikotaj Sanayi Sitesi,

-Enkop Sanayi Sitesi

26 Temmuz 2017
1.354 kez görüntülendi