En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

İstanbul Anlaşmalı Matbaa

İstanbul Anlaşmalı Matbaa

İstanbul anlaşmalı matbaa arayışları İstanbul lokasyonunda faaliyet gösteren birçok firma tarafından sürdürülmektedir. Söz konusu anlaşmalı matbaalar ile birçok faaliyeti sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı matbaa maliye ile anlaşması bulunan matbaalar için kullanılan bir tabirdir. Söz konusu anlaşma maliye bakanlığı ile sürdürülür. Matbaa firmasının bakanlık tarafından onaylanması süreci belli denetimleri beraberinde getirir. Bu denetimler sonunda basım yetki belgesi verilmektedir.

Basım yetki belgesine sahip olan kurumsal firmamız aracılığı ile İstanbul lokasyonunda anlaşmalı matbaa hizmetleri alabilirsiniz.

İstanbul Anlaşmalı Matbaa Sorgulaması Nasıl Yapılır?

İstanbul anlaşmalı matbaa sorgulaması yapmak için öncelikli olarak matbaa firmasının basım yetki belgesi olup olmadığını sorgulamanız gerekir. Belgenin doğruluğundan emin olmak için Maliye Bakanlığı resmi web sitesi üzerinden İstanbul Anlaşmalı Matbaalar bölümüne belge üzerinde yer alan kodu girmeniz gerekir.

Kodun onaylı olup olmadığını dolayısı ile belgenin geçerliliği olup olmadığını bu şekilde sistem üzerinden kontrol edebilirsiniz. İstanbul lokasyonunda ihtiyacınız olan her türlü matbaa hizmetleri için tek bir adresten faydalanarak hızlı hizmet almanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.

Global Matbaacılık Anlaşmalı Matbaa Hizmetleri Nelerdir?

Global matbaacılık anlaşmalı matbaa hizmetleri matbaa şirketimiz tarafından müşterilere sunulan her türlü hizmeti kapsar. Bir matbaadan beklentilerinizin tamamını karşılama amacı ile hizmet veren kuruluşumuz üzerinden aşağıdaki hizmet seçeneklerini alabilirsiniz.

 • Sürekli form,
 • Fatura,
 • İrsaliye fatura,
 • Sevk irsaliyesi,
 • Gider pusulası,
 • Tahsilat makbuzu,
 • Tediye makbuzu,
 • Perakende satış fişi,
 • Kantar fişi,
 • Serbest meslek makbuzu,
 • Antetli kağıt,
 • Diplomat zarf.

Yukarıda yer alan her bir alanda firmanıza özel makbuz üretimi yaptırabilirsiniz. Matbaa şirketimiz ile anlaşma sağlamanız halinde hızlı bir şekilde baskı işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Matbaa firmamız üzerinden ihtiyacınız olan tüm evrak teminini yapmanız mümkündür.

Matbaa Firması İle Anlaşmanın Avantajları Nelerdir?

Bir matbaa firması ile anlaşmanın birçok avantajı mevcuttur. Özellikle matbaa firmalarının anlaşma dahilinde hizmet verirken çok daha hızlı olması en büyük nedenlerden biridir. Söz konusu matbaa ve baskı işlemleri olduğunda fatura, irsaliye gibi evrakların temini bazı dönemlerde hızlı olması gerekmektedir.

Evrak temini konusunda hızlı baskı avantajlarından yararlanmanın en kolay yolu ise bir matbaa firması ile anlaşma gerçekleştirmektir. Matbaa şirketimiz ile anlaşma gerçekleştireniz halinde matbaa hizmetlerimizden faydalanabilir, bütçe dostu fiyat seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Matbaa bazında verilen her türlü hizmeti alırken şirketinize özel olarak tasarlanan evraklar ile kurumsal bir görüntü elde edebilirsiniz. Şirketiniz için özel tasarlanan evraklar basılmadan önce onayınıza sunulur. Bu tarz evraklar genellikle antetli kağıt benzeri evraklardır.

Firmamızdan hizmet almak ve matbaa olanaklarımızdan faydalanmak için İstanbul lokasyonunda doğrudan firmamızı ziyaret edebilir ya da müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun süredir verilen profesyonel hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini önceleyen hizmet ağımızdan faydalanmak için iletişim kanalımızı kullanabilirsiniz.

04 Mayıs 2021
24 kez görüntülendi