En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

İstanbul Matbaa Hizmeti

İstanbul Matbaa Hizmeti

İstanbul Matbaa Hizmeti

Çok geniş bir alanı kapsayan matbaa hizmetleri, teknolojiyi verimli şekilde kullanabilen bir çalışma prensibi gerektirmektedir. Matbaa sektöründe, yılların verdiği deneyimle yenilikçi yapısını birleştiren firmamız, İstanbul matbaa hizmetini ihtiyaçlarınıza uygun şekilde almanız için size pratik çözümler sunmaktadır. Tüm teknolojik ekipmanlara sahip üretim tesisimizle, baskı öncesini, baskı aşaması ve sonrasını titizlikle değerlendirmekte, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayacak bir hizmet vermekteyiz.

Yüksek Baskı Kalitesiyle Profesyonel Matbaacılık

Çeşitli basım işleriyle sektöre adımını atan firmamız, kendini sürekli geliştirerek resmi evrak basımını da hizmetlerine dahil etmiştir. Çeşitli resmi evrak basımlarını, sadece maliye ile anlaşmalı matbaalar yapabilir. Firmamız, yüksek baskı kalitesi ve ekonomik fiyatlarıyla, resmi evrak basımı yapmaktadır. Sürekli form, irsaliye, irsaliyeli fatura, gider pusulası, tahsilat makbuzu, tediye makbuzu, perakende satış fişi, kantar fişi ve antetli kağıt gibi evraklar, müşterilerin ihtiyacına göre istenilen sayı ve ölçülerde basımı yapılan evraklardır.

Her türlü İstanbul matbaa hizmeti için, öncesinde müşterilerimize tasarım hizmeti vererek, isteklerine uygun tasarımı yapıyoruz. Evrakların tasarım aşamasından baskı aşaması ve sonrasına kadar her aşamanın, müşterilerin isteğine göre olmasına özen gösteriyor, kalite adına her detayı profesyonelce yerine getiriyoruz. Kaliteli ve en yeni teknik ekipmanlardan oluşan makinelerimiz ve gereken mesleki eğitimi almış işinde uzman elemanlarımız ile baskı ihtiyaçlarınızı beklentilerinizin daha da üstünde olacak şekilde karşılıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Baskı Hizmeti

Matbaa sektöründe yasalara uygun ve kaliteli çalışma politikası çerçevesinde hizmet veren firmamız, müşterilerine en hızlı şekilde fiyatlandırma yaparak, hem hizmet kalitesi hem de zaman tasarrufu açısından avantajlı hizmet almalarını sağlıyor. Baskı hizmetleri konusunda, alışılagelmiş hizmetlerin haricinde kaliteli hizmet almak için sektördeki her yeniliği yakından takip ederek uygun fiyatlandırmalarla müşterilere sunuyoruz. Tasarım, fiyatlandırma, baskı ve baskı sonrası aşamalarda, müşterilerin her açıdan yararına olacak hizmet veriyor olmanın ayrıcalığını yaşıyor ve müşterilerimize yaşatıyoruz. Evrakların tasarım ve baskı aşamaları, işinde profesyonel ekibimiz tarafından yönetilerek gerçekleştiriliyor, İlk aşamadan son aşamaya kadar üretim süreci müşterilerle iletişim halinde sürdürülüyor.

Baskı işleri adına her ihtiyacınız için, hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamızdan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

20 Temmuz 2018
1.220 kez görüntülendi
Etiketler: ,