En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

Maliye Anlaşmalı Matbaa

Maliye Anlaşmalı Matbaa

Maliye Anlaşmalı Matbaa Nedir, Ne Basar?

 

Siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinde bulunan, maliye anlaşmalı matbaa olan firmamız, uzun yıllardır fatura basmaktadır. Geçirdiğimiz uzun yılların bize kazandırdığı tecrübe ile maliyenin yalnızca, maliye anlaşmalı matbaa içerisinde basılmasına izin verdiği tüm evrakları, güvenle bize bastırabilirsiniz.

 

Maliye Anlaşmalı Matbaa Ne Basar?

 

Fatura Basım Hizmetlerimiz: Yapılan iş ve satılan malların karşılığında müşterinin ödemiş olduğu miktarı belirlemek adına, satış yapan firmanın müşteriye vermesi zorunlu olan evraka fatura denir. Faaliyetlerimizi, anlaşmalı matbaa olarak yürüttüğümüz için, fatura ve sevk irsaliyesi basım işlemlerinizi yapabilmekteyiz.

Sürekli Form Fatura Basım Hizmetlerimiz: Nokta vuruşlu yazıcılar aracılığı ile mali evraklardan bir tanesi olan faturalarımızın, sürekli olarak yazıcı çıktısını almaya sürekli form denir. Sürekli olarak fatura çıktısı alan iş yerleri için en uygun çıktı alma şekli sürekli formdur. Matbaamız, tüm sürekli fatura ve sürekli formlarınızı basma işlemini yapmaktadır.

Serbest Ticaret Makbuzu: Serbest meslek sahiplerinin, (doktor, avukat, muhasebeci gibi), tahsilat yapabilmek için, düzenlenen belgeye serbest meslek makbuzu denir. Matbaamızda serbest meslek makbuzları basılmaktadır.

Gider Pusulası: Defter tutmayan kişilerden satın alınan hizmet ve mal karşılığında, maliye defteri tutan işletmecilerin düzenlemek zorunda oldukları ticari belgeye, gider pusulası denir. Anlaşmalı matbaamızda gider pusulası basılmaktadır.

Parekende Satış Fişi: Yazar kasa bozulması ya da elektrik kesilmesi gibi durumlarda, perakende satış yapan firmaların yazar kasa fişi yerine düzenledikleri evraktır. Matbaamızda perakende satış fişi de basılmaktadır.

Dernek Alındı Makbuzu: Üye ödentisi, dernek geliri, yardım, bağış gibi ödentilerin karşılığında verilen makbuzlardır. Kreş, okul, huzur evleri, dernek, spor salonları bu yöntemle gelir elde etmektedirler.

 

Bunların dışında, alındı makbuzu, tahsilat makbuzu, firmaya özgü sipariş fişi, gider pusulası, dernek alındı makbuzu hizmetlerini de vermekteyiz.

Bütün resmi evrak basım işlerinizi, maliye tarafından yetki verilmiş matbaalara yaptırabilirsiniz. Maliye yetkisi bulunmayan hiçbir matbaa, fatura tarzı baskı işlemlerinizi yapamaz, çünkü bu konuda yetkili değildir. Matbaamız, bu tarz evraklar konusunda en kaliteli hizmeti vermektedir. Güven ile tüm evrak basım işlerinizi bize yaptırabilirsiniz. Fatura basım işlerinizi yaptırabilmek için, mail yolu ile maliyeye kayıtlı olduğunuza dair evrakları bize göndermeniz yeterlidir.

16 Mayıs 2018
1.123 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?