En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL
Matbaa

Matbaa

 

Her tür matbaa hizmetlerini müşterilerimize ve firmalara en kaliteli ve hızlı biçimde vermek üzere yapılanmış kurumsal bir firma olarak aynı zamanda en ekonomik çözümleri sunuyoruz. Kaliteli, hızlı ve ekonomik olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz aynı zamanda kurum olarak iş ortağımız olan müşterilerimize ve firmalara sipariş ve satış sonrasında kesintisiz destek ve hizmet sunmaktadır.

 

Ürün Ve Hizmet Portföyümüz

 

İnternet ve yeni bilişim teknolojileri sayesinde ‘kesintisiz destek ve hizmet’ anlayışıyla hareket eden firmamız ilgili destek ekibiyle telefon, mail ve diğer haberleşme araçlarıyla hizmet vermektedir. Bu genel yapılanma içinden müşterilerimize sunulan ürün ve hizmetlerimiz her geçen gün müşteri ve firmaların talepleriyle daha çeşitlenmektedir. Tanıtım ürünleri, kurumsal ürünler ve promosyon ürünleri olarak kategorilere ayrılan hizmetlerimiz ihtiyaç duyulan her tür baskı, basım, yayın ve ilgili ürünleri içermektedir. Matbaa dendiği zaman akla gelen her tür ürün ve hizmet, müşterilerimizin istek ve düşünceleri doğrultusunda kendilerine sunulmaktadır.

 

Tanıtım Ürünleri

 

El İlanı, katlamalı el ilanı, kapı askısı, el ilanı, katalog, insert (broşür), poster, magnet, sticker, dönkart oto kağıt paspas ve özel siparişler.

 

Kurumsal Ürünler

 

Kartvizit, antetli, cepli dosya, zarf, Amerikan servis, sertifika ve özel siparişler.

 

Promosyon Ürünleri

 

Tutkallı bloknot, spiralli bloknot, A5 defter, spiralli defter, kitap ayracı, küp bloknot, masa sümeni, karton çanta, klasör ve özel siparişler. Ürün ve hizmet çeşitliliği ve özel istek ve taleplere dönük dinamik yapılanmamız 7 /24 matbaacılık alanındaki her tür taleplere hızlı ve ekonomik çözümlerle cevap vermemizi mümkün kılmaktadır. Bu durum bizim her tür ajans, grafiker ve sınırlı hizmet ve araçlara sahip diğer matbaalar başta olmak üzere bütün küçük ve orta ölçekli firmalara ve yurt çapındaki her sektördeki tüm işletmelere hizmet sunmaktadır. Küp bloknotlar, yapışkanlı kâğıtlar, takvimler, kitap ayraçları, ıslak ve kolonyalı mendiller, havalı billboard baskı, roll up banner baskı, raket-reklam pano baskılar, hesap kitap işlerine yönelik makbuz ve form baskı ürünleri, POS cihazları ve yazar kasalar için rulo ürünler ve akla gelebilecek her şey…Matbaa denince akla artık sadece biz geliyoruz!

14 Mayıs 2017
1.131 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?