En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

Matbaa Ve Tasarım İle Reklamcılık

Matbaa Ve Tasarım İle Reklamcılık

Matbaa Ve Tasarım İle Reklamcılık

 

İstanbul kuruluşlu firmamız, matbaa ve tasarım işlerinde lider olarak hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında, katalog baskısı, broşür baskısı, kartvizit baskısı, fatura basımı, takvim ve afiş baskıları, sürekli form, antetli kağıt, zarf baskı, sevk irsaliyesi, bloknot ve küp not, Amerikan servis ve oto paspas, fatura tasarım ve baskı işleri bulunmaktadır. Son teknoloji kullanılarak üretilen makinalarla işlem yapıyor, İstanbul matbaa olarak müşteri memnuniyeti sağlayarak, referans ağımızı genişletiyoruz.

 

Tanıtım Promosyonları İçin Tasarım Hizmeti Verilir mi?

 

Firmamız sadece matbaa işlerinde değil, ürün logo ve reklam tasarımlarında da hizmet sunmaktadır. 3D grafik tasarımı yaparak, ürünlerinizin tanıtımına yönelik, sürekli form çalışmaları beğeninize sunuyoruz. Kaliteli reklam ürünleri ve promosyon gereçleri kullanarak, tasarım alanında da kaliteli hizmet sağlıyoruz. Katalog, afiş, broşür, fatura basımı ve takvimlerde tasarım hizmetlerini, İstanbul matbaa olarak, profesyonel ekimiz ve son sistem teknolojik cihazlarımızla sağlamaktayız. Özel şirketler ve devlet kurumlarına anlaşmalı matbaa ile maliye evrak basım hizmetleri sunuyoruz. Tahsilat makbuzu, sevk irsaliyesi, sipariş fişi, reçete, fatura, adisyon, gider pusulası ve tahsilat satış fişi gibi belgeleri, hem tasarlıyor hem baskısını gerçekleştiriyoruz.

 

Kartvizit Bastırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Yılların deneyimi ile matbaa hizmetleri sunan İstanbul matbaa firmamız, kartvizit baskısı yaparken; firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapmak için, İstanbul matbaa örnekleri sunmaktadır. Çift yön parlak selefon, çift yön mat selefon, çift yön kabartma lak, özel kesim sıvama kartvizit, plastik içerikli kartvizit, tek yönlü ve düz kartvizit çeşitleri anlaşmalı matbaa hizmetleriyle sunmaktadır. Kağıt kalitesi, renk teması, çift yönlü kullanım gibi noktalar değerlendirilmelidir. Firmamızın diğer hizmetlerinde sevk irsaliyesi, cepli dosya, klasör, fatura, dergi, sürekli form, kitap basımı gibi tasarımlar da bulunmaktadır. Şirketinizin reklamcılık hizmetleri ve marka bilinirliğinizi artırmak için, matbaa ve reklam tasarım işlerinizi, fatura basımı işlerini profesyonellikle anlaşmalı matbaa olarak sağlıyoruz. Tüm ürün çeşitleri ve fiyat bilgileri için; online inceleme yapabilir, telefonla bilgi alabilirsiniz.

 

03 Temmuz 2017
1.156 kez görüntülendi