En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

Sevk İrsaliyenize Profesyonel Çözüm

Sevk İrsaliyenize Profesyonel Çözüm

Sevk İrsaliyenize Profesyonel Çözüm

Satılmak üzere hazırlanan veya satılan malın nakil işlemlerinde, ürün ile birlikte gönderilmesi zorunlu olan, malın kime ait olduğunu, birimini, kime ait olduğunu gösteren evraka sevk irsaliyesi denir. 3 nüsha olarak düzenlenme zorunluluğu bulunan bu evrakın bulunmadığı durumlarda maliye büyük oranlarda ceza işlemi uygulamaktadır.

Kaliteli Basım, Modern Tasarım

Global Matbaacılık olarak, sevk irsaliyesi ilk sırada olmak üzere, fatura, baskısız, baskılı sürekli form, ciltli ve blok tutkalla hazırlanmış olarak yüzlerce ürünle hizmet vermekteyiz. Sevk irsaliyesi basımı ve sürekli form faturalarda Avrupa kağıtlar kullanarak, malzeme kalitemizi ortaya koyuyoruz. Kalın gramajlı kağıtlara da baskı yapıyoruz. Bunun dışında, barkotlu sürekli formda fatura irsaliye üretiyoruz. Zengin resim ve grafik alt yapısına sahip ve kaliteli baskı makinelerimiz ile firmanıza özel çözümler üretiyor, talep edilmesi halinde tasarım hizmeti veriyoruz. Uzun yıllardır, sektör içerisinde edindiğimiz haklı güvenle, bu konuda ki rakip firmalarımıza rehberlik ediyoruz. Konusunda deneyimli ve uzman olan kadromuzla sevk irsaliyesi basımı işlerinizi, en kısa sürede, en ekonomik şekilde ve en kaliteli hali ile teslim ediyoruz.

Hızlı Hizmet, Haklı Güven

Maliye anlaşmalı matbaa statüsünde yer almakta olan matbaamız, irsaliyelerinizi basmamızı sağlayacak bilgi ve evrakları bize fax veya e-mail yolu ile göndermenizden sonra, konusunda uzman olan grafiker kadromuzla firmanıza özel tasarımı yapılarak, sizden onay alması itibari ile, 3 gün içerisinde basılarak kapınıza teslimi yapılmaktadır. Başarımız tesadüf eseri değildir. Başarımızı sürekli kılmak adına, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru olarak anlayıp, beklentilerini de aşmakta olan çözümler üretiyoruz. Yaptığımız sürekli yatırımlarla, kalıcı olan değerler yaratıyoruz.

İş etiğinin gerektirdiği ilkeler ile, çalışanlarımız üzerinde yaratmış olduğumuz güven en büyük desteğimiz. Yeniliklere her daim açık ve her zaman öğrenen bir firma olarak basım işlerinde harikalar yaratıyoruz. Mükemmele gitmekte olan yolun, tasarım ve basım aşamalarının her birinde, kaliteye odaklanmaktan geçtiğini biliyoruz. Topluma ve çevreye karşı olan sorumluluğumuzun, farkında olarak çalışıyoruz. Yüksek baskı kalitesi, güler yüzlü hizmet anlayışı, getirilen yenilikler ve yaratıcı çözümler, tecrübe, müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı olan, yaratıcı, profesyonel çalışma anlayışı Global Matbaacılık’tır. globalmatbaacilik.com.tr adresimizden bizimle irtibata geçtiğinizde size hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

20 Temmuz 2018
1.044 kez görüntülendi