En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

Sürekli Form

Sürekli Form

Sürekli Form

 

Ofisiniz de ya da kurumsal işletmeleriniz için daima kullandığınız ve gerekli olan sürekli form ile ilgili net sayesinde başarılı bir alışveriş yapabilirsiniz. Binlerce küçük büyük ticari firmanın en hesaplı bir biçimde eksiklerini gideren adresimiz, sizlere de sadece yüzünüzü güldüren değil, ekonomik avantajları ile bütçenizi de mutlu eden süreç yaşamanızı sağlayacaktır. Farklı gramaj değerleri ve standart ölçüleri ile bir ya da iki nüshalı formları temin edebilirsiniz. Üstelik 1000 adet ya da 2000 adet gibi paketler sayesinde de ihtiyacınıza göre sipariş geçebilirsiniz. 12 ayın tüm zaman diliminde sürpriz avantajları ve özek indirimleri noktasında da sizi ihya edecek performans gösterdiğimizi de belirtmeden geçemeyeceğiz.

 

İrsaliye Faturalarınız İçin Sürekli Form

 

Eğer markanız için bilgisayar kâğıdı olarak kullanacağınız ve numaralı bir şekilde imal edilen sürekli form eksiğiniz varsa artık gidermek adına bizden başka bir firmaya gerek duymayacaksınız. Farklı kâğıt kalitesi içeriği ile her bütçeye uygun bir şekilde kendi tesislerimiz de ürünlerinizi hazırlıyor ve oldukça hızlı bir biçimde de teslim ediyoruz. Form üzerinde tek ya da çoklu renk baskılarını yapabildiğimizi ve bunu ön tasarım sonucunda onayınız olduğu takdirde gerçekleştirdiğimizi de önemsemeniz gerekmektedir. Personelimiz, siz müşterimiz için daima destek vermekte ve alacağınız hizmete dair aklınıza takılan tüm sorularınız için yanıt sağlamaktadır. Fikir edinerek ve doğru karar verdiğinize inanarak bir alışverişe böylece imza atmış olacaksınız.

 

Örnek ya da Hazır Tasarımlarınızı Bize İletin

 

Sitemizde yer verdiğimiz A5 ve A4 örneklerine göz atarak seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel olarak hazırlattığınız bir çalışma varsa bize ileterek basım işlemlerinizi gerçekleştirme imkânından da yararlanacaksınız. Tercih ettiğiniz sürekli form üzerinde gerekli düzenlemek yapıldıktan sonra onay verme işlemi ile numaralı faturalarınız üst düzey makinelerimiz de basılacak ve tarafınıza iletilecektir. Şahıs firmaları ve hem limited hem de anonim şirketler için basımın yasal prosedürlere dayanması adına hangi belgeleri istediğimizi de sitemizde görebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kolay ve problemsiz hizmet verdiğimizi ve geride bıraktığımız tüm günler de daha fazla müşteri ile zirveye yer almayı sürdürmenin mutluluğunu yaşadığımızı da söylemek isteriz.

 

14 Mayıs 2017
943 kez görüntülendi