En Uygun Fiyat Teklifini Alın
Global Matbaacılık olarak sektördeki en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla sizlerin hizmetindeyiz.
TEKLİF AL

Müşteri Memnuniyeti

Anasayfa » Müşteri Memnuniyeti

Biz her zaman müşteri memnuniyetini en büyük kazanç kabul etmiş ve bu anlamda yeni kazançlara doğru yürümekteyiz. Sürekli Form ve matbaa işlerinizde kaliteli hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslim. Matbaa sektöründe faaliyet gösteren kurumuz da 20 yılı aşkın süredir en son teknoloji basım araçları ile hizmet veren Global Matbaacılık tecrübeli üretim ve pazarlama kadromuz ile sürekli olarak gelişim sağlamaktayız.

Sahip olduğumuz üretim gücümüz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile her geçen gün gelişmeleri takip eden Global Matbaacılık il genelinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektörde yükselen bir değer olma amacı ile iyi bir ekibe sahip olan firmamız müşteri istek ve beklentilerine değer vererek hızlı ve nitelikli hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Donanımlı ve sürekli kendine geliştiren çekirdek personel kadromuz yeni hazırlanan tasarımlar her bir müşteri için ayrı ayrı basıma gönderilmektedir.

Özellikle müşterilerimiz için ticari faaliyet açısından son derece önem arz eden resmi evrakların basımı siparişin verildiği günden istenilen tarihe kadar hızlı ve hatasız olarak verilen adrese kadar Global Matbaacılık tarafından teslim edilebilmektedir.